Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik
SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ ?
Anket Anket


Dernek
Dernek Logosu Dernek Logosu

Basın Bülteni Basın Bülteni

Eklenti Kur
Radyo Radyo

CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
İletişimİletişim Formu Formutavsanlider@hotmail.com


Reklamlar Reklamlar

Memurlar Memurlar

2012 YILI ŞEKER BAYRAMINDA KÖYDEYİZ.

2012 Yılı Şeker Bayramında Köydeyiz.


defa gösterilmiştir
2012 Yılı Şeker Bayramı hafta sonuna Denk gelmesine rağmen
2012 Yılı Şeker Bayramı hafta sonuna Denk gelmesine rağmen 4 günlük bir tatil var. 
Dernek Yönetimi olarak bu 4 günlük tatili İstanbul'da yaşayan üyelerimiz ile köyde yaşayan üyelerimiz ile bir araya getirmeyi planladık.
17 Ağustos Cuma günü saat: 21:00 da Başlayacak yolculuğumuz her hangi bir aksilik olmaz ise 18.08.2012  Cumartesi günü öğlen saatlerinde Tavşanlı Köyünde son bulacak. İlk gün yarım olacağından ve yol yorgunluğu nedeni ile her hangi bir program yapılmayacak. 
Bayramın 1. 19.08.2012 Pazar günü Büyüklerimizi ziyaret ederek güne başladıktan sonra üyelerimizin isteği doğrultusunda, Piknik veya köyde yaşadığımız dönemlerde aklımızda kalan yerleri ziyaret etmek. Hava sıcaklığının düştüğü saatlerde muhtemelen 17:00 den sonra eğlence programı başlangıcı ve gece 00:00 eğlence bitiş.
Bayramın 2. Günü 20.08.2012  Pazartesi Sabah erken saatlerde  muhtemelen 08:00 YALINCAK SULTAN TÜRBESİ ne ziyaret Kurban kesimi ve yemek saat: 17:00 Dönüş ve yine birinci gün olduğu gibi geç saatlere kadar eğlence.
Bayramın 3. Günü 21.08.2012 Salı günü Sabah kahvaltısından sonra Saat: 10:00 köye veda..Sevgili üyelerimiz, Gönül isterdi ki, Bu organizasyondan tüm üyelerimiz ücretsiz faydalansın ama ne yazık ki, bir kişinin köye gidiş dönüş maliyetini az çok bilirsiniz. Elimizden geldiğince Belediyelerden yardım alarak ve otobüs kiralayacağımız kişiler ile kıyasıya pazarlıklar ederek üyelerimize normal şartların altında bilet almalarını sağlamaya çalıştık.

Pikniğe katılım şartları aşağıda belirtildiği gibidir:
BİLET FİYATI (Kişi başı)  GİDİŞ DÖNÜŞ : 100 TL
BİLET FİYATI (Kişi başı)  GİDİŞ :   60 TL

1. Hareket saati ve günü 17.08.2012 Cuma Saat: 21:00 ( Kesinlikle değiştirilemez.) Yalnız  İşleri nedeniyle Cumartesi günü  İstanbul'dan hareket etmek isteyen üyelerimiz için (yoğun talep olduğu takdirde) bir adet 27 kişilik minibüs ayarlanacaktır.

2. Üyelerimiz pikniğe katılmak istediklerini aşağıda isimleri belirtilen kişilere bildirerek kayıtlarını yaptırabilirler. Piknik için köye gidip, izinlerinin kalan kısmını köyde kullanmak isteyen üyelerimiz için yalnızca GİDİŞ kaydı yaptırmaları ve bunu özellikle belirtmeleri rica olunur. Kayıt yaptırırken GİDİŞ-DÖNÜŞ veya yalnızca gidiş olarak kaydınızı yaptırınız.

Not: Katılımcıların istekleri doğrultusunda programa eklenti yapılabilir. Ayrıca detaylı bilgi almak isteyen üyelerimizin Dernek yönetimi bölge temsilcilerinden bilgi alabilirler. Kayıtlarınızı bölge temsilcilerinize, Veli Navruz, Baykal Kızgır  ve Diğer Yönetim Kurulu Üyelerine de yaptırabilirsiniz.

Tüm üyelerimizin katılımını bekler Teşekkür ederiz. 


SİVAS İLİ HAFİK İLÇESİ
TAVŞANLI KÖYÜ KALK.VE
GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU    

YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0391

© 2008 hafiktavsanli.com
Hafik Tavsanli Köyü Web Portalı http://www.hafiktavsanli.com

Tam Ekran