Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik
SİTEMİZİ NASIL BULDUNUZ ?
Anket Anket


Dernek
Dernek Logosu Dernek Logosu

Basın Bülteni Basın Bülteni

Eklenti Kur
Radyo Radyo

CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
İletişimİletişim Formu Formutavsanlider@hotmail.com


Reklamlar Reklamlar

Memurlar Memurlar

ZİYARETÇİ DEFTERİ

13 Mart 2013
Merhaba; 16 martta gerçekleşecek olan organizasyonun tamamen bir Cem evi yapılış projesi için destek kampanyası olduğunu ve bunun özellikle ayırt edilmesini, bunun bir yardım kampanyası olup aynı köyden ve kültürden olan insanların kaynaşması için yapıldığının bilinci içerisinde olunması gerektiğini düşünenlerdenim. Bu tür organizasyonlarda; gerek Yönetim Kurulu Başkanı, gerek yönetim kurulu üyeleri, gerekse gönülden çalışan insanların takdir ve alkışlanması gerekirken konuyu içkiye getirmek çok fazla anlam kazanmamakla beraber yapılmaya çalışan ve harcanan emekleri karalamaktır.
04 Mart 2013
Bazı köylülerimiz yapılacak gecemiz için farklı düşüncelerini belirtmişler yalnız benim anlamadığım gecede CEM yapılmayacak ki sadece geliri olursa tabii CEM evi yapımında kullanılacak. Bizlerde tabiki CEM yapılan bir ortamda içkiye karşıyız ama amaç CEM yapmak değil CEM evi yapımında maddi destekte bulunmak, ( yemekli ve içkili olması bu yönde farklılık yaratıyor ) ve bu desteği de bütün köylülerimizden bekliyoruz.
HAKAN KEKÜÇ
14 Şubat 2013
Merhaba ben hakan keküç evvela site yapımında ve dernek yöneticilerine baygılarımı sunar başarıların devamını dilerim bilindiği gibi bir cem evi prpjemiz devam etmekte ve bu cem evi yapımı için bir gece düzenlenmektedir tamam sosyal etkinlikler yapıp biraya gelmemiz elbette çok güzel yalnız bu ibadethaneimiz için gece içkili olmasına ben karşıyım sonuçta oarsı bir ibadethanedir bu gibi konularda büyüklerimde bizlere hep nasihat etmiştir cem olan salon süğün salonu gibi yerlerde cem yapılmaz badem bu şekilde o zaman bu değerli ibadethanemiz için içki olmasına karşıyım bu nacizane şahsi düşüncemdir hepinize bütün köylü büyüklerime ve arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunarım.
26 Kasım 2012
Muharrem Ayı'nda toprağa verdiğimiz amcaoğlumuz Ahmet'in mekanı cenet olsun. Ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum. Tavşanlı Köyü Dernek Başkanı Hüseyin Kızgır

Turgut Kızgır - Misafir

01 Ocak 2012
2012 Yılının Tüm Köylülerimize mutluluk,sağlık,huzur ve bol kazanç getirmesi dileğiyle herkese iyi seneler

Nurcan Yılmaz - Misafir

31 Aralık 2011
2012 herkese huzur mutluluk en önemliside saglık getirmesi dilegiyle herkesin yeni yılı kutlu olsun..

- Misafir

30 Aralık 2011
yeni yılınızı eniçten dileklerimle kutlar.tavşanlı köyüne birlik beraberlik saygıve sevginin hiçeksik olmayacagı biryıl dilegimle haydi 365gün köyümüzün adına yakışan dilek vetemhenlilerin dudaklarınıeksikolmamasıdilegimle herşeygönlünüzceolsun.dernek başkanı hüseyin kızgır.

Funda Solmaz - Misafir

03 Aralık 2011
1982-1986 yıllarında tavşanlı köyü ilkokulunda okuttuğum öğrencilerime selam ve sevgilerimi gönderiyorum

Nurcan Yılmaz - Misafir

02 Aralık 2011
herkese selamlar köyden

Zahmet Büyüktaş - Misafir

10 Kasım 2011
BİZİM SİTE YE GELEN GİDEN YOKMU SAYIN SEKRETERİM UNUTULDUMU ACABA BİR SELAM VERSELERDE SABAH OLSA GÜNEŞ DOĞSA
1 2 3 4 5 ......6 7 8 9 10 11 12 13 14 
Sayfa 1 / 14 1-10 arası / 132 kayıt

Sayfa Üretim süresi :0,0234

© 2008 hafiktavsanli.com
Hafik Tavsanli Köyü Web Portalı http://www.hafiktavsanli.com

Tam Ekran